Pojištění
Pojištění

Pojištění

Životní pojištění

Životní pojištění

Životní pojištění chrání Vás a Vaší rodinu před  finančními důsledky nejrůznějších životních situací jako je například nemoc, ztráta zaměstnání, úraz, trvalé následky úrazu, invalidita, závažná onemocnění, pracovní neschopnost, denní odškodné za úraz, hospitalizace a v neposlední řadě smrt z jakýchkoliv příčin.

Je důležité myslet na sebe a svou rodinu, a zdraví máme jenom jedno.


Pojištění majetku

Pojištění majetku

Pojistit si majetek je stejně důležité jako být pojištěn sám.  Říká se: "Můj dům, můj hrad", ale pokud není pojištěn, tak se může stát, že už žádný hrad a ani dům mít nebudete. Hlavním cílem je si pojistit střechu nad hlavou, a to proti následkům nahodilých událostí jako jsou například živelné pohromy, požár, výbuch , krádež, vandalismus, povodně, záplavy, sesuv půdy atd.

Výhodu mají klienti, kteří si pořídili bydlení na úvěr. Bez pojištění nemovitosti a vinkulace, nelze čerpat hypoteční úvěr. 

Pojištění vozidel - POFKO a HAFKO

Pojištění vozidel - POFKO a HAFKO

Povinné ručení, lidově řečeno POFKO, je  povinné a dané zákonem, a kryje škody na majetku a zdraví způsobené dalším osobám. Bez zákonného pojištění ani nevyjíždějte z garáže, nemusí se Vám to vyplatit. 


Havarijní pojištění , lidově řečeno HAFKO, kryje škody na Vašem vozidle. Nezáleží na tom, jestli jste škodu způsobili Vy nebo Vám jí způsobil někdo jiný.  Hafko Vám uhradí vynaložené náklady způsobené havárií, krádeží, vandalismem, přírodním živlem, srážka se zvěří a další doplňková připojištění. Takže pokud si auto nabouráte o svůj plot, a pomačkáte svému miláčkovi plechy, tak se můžete spolehnout, že Vám to pojišťovna proplatí. Jen si dávejte pozor na sjednanou výši spoluúčasti.

Pojištění odpovědnosti za škodu  - POJISTKA NA BLBOST

Pojištění odpovědnosti za škodu - POJISTKA NA BLBOST

Pojištění odpovědnosti za škodu z běžného občanského života, neboli POJISTKA NA BLBOST, ta by měla být součástí každé domácnosti. Máte neposedné dítě a bojíte se, že Vám v obchodě nebo na návštěvě něco rozbije nebo zničí? Uzavřete si pojištění odpovědnosti, které vás ochrání při všech újmách, které způsobíte třetí osobě ve svém běžném životě, a to doma i venku. Pokryje za vás veškeré výdaje při úhradě způsobené škody, ať již vznikla náhodou či vlastní nerozvážností. Pojištěni budete Vy i Vaše rodina, včetně domácího mazlíčka. 

Příklady ze života mluví jasně. 

Vaše dítě ve škole nechtěně rozbije spolužákovi mobilní telefon, který není nejlevnější a oprava je velmi nákladná. Jsem pojištěná, tak jsem v klidu, a nic nás nemůže překvapit, protože vím, že pojišťovna to za naší ratolest uhradí. 

Při rodinném výletu na kolech, jsem srazila jiného cyklistu. Hrůza a děs. Nemocenská, ztráta na výdělku, náklady léčení , bohužel ne moje, musím zaplatit druhému cyklistovi. Noo, ještě, že jsem pro takový případ pojištěna. 

Soused nám vytopil byt. Manžel je naštvaný, že musíme řešit malování a výdaje s tím spojené. Já jsem v klidu, protože vím, že jsme pojištěni a chudák soused si to všechno zaplatí. Jen doufám, že má také pojištění odpovědnosti.


Pojistka na blbost by určitě ve Vaší domácnosti neměla chybět, ať můžete v noci klidně spát.